Hakkımızda

Sağlık kişinin en değerli hazinesidir, diyerek başladığımız yaşlı ve hasta bakımı işimize dört elle sarılarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Berfin Danışmanlık yasal olarak Evdeki hastalar için bakım, koruma, anne bakımı, çocuk sağlığı ve hemşirelik bakımı alanındaki hizmetler ile ebe, sağlık memuru, sünnetçi, iğneci, pansumancı ve benzeri tarafından verilen hizmetleri; gebelik süresince ve doğum sonrası izleme ve tıbbi işlemleri kapsayan aile planlaması hizmetlerini kapsamaktadır.

Berfin Danışmanlık olarak, alanında eğitimli, profesyonel ekibimiz ile hasta bakıcı, yaşlı bakıcı, evde hasta bakıcı hizmetleri vermekteyiz. Yılların tecrübesi ile Ankara’da hasta bakıcı hizmetini gerek evinizde gerekse hastane ortamında üstlenmiş bulunmaktayız. Biliyoruz ki, hasta bakımı ve yaşlı bakımı meşakatli bir süreçtir. Bu konu da uzman olmayan kişiler tarafından yapılacak bakım işleri hem hastaya hem de hasta yakınını zor durum da bırakabilir. Berfin Danışmanlık, tüm bu süreçte hasta ve yaşlılarınızın yanında onlara en iyi hizmeti sunmak için bulunmaktadır.

Hakkımızda

Misyonumuz

İnancımız en değerli yatırım insanın kendine yaptığı yatırımdır ilkesi ile sosyal sorumluluklar içinde yer almaktayız. Ulusal ve uluslararası standartlarda hizmet vermeyi amaçlıyoruz.nitelikli sertifikalı personel kadromuzla sağlık alanında her an yanınızdayız. Toplumun yaşlı Sağlığı konusunda bilinçlendirilmesi sağlık düzeyinin geliştirilmesi amacıyla kendi bünyemizde bulunan çalışan kadromuzla yanınızdayız. Dünyanın her yerinde sağlık hizmeti kullanımının dolayısıyla maliyetlerinin artması hastaları evde tedavi etme gerekliliğinin ortaya çıkmasına neden olmuştur. İyi yönetilen ve desteklenen evde bakım tüm yaşlardaki hastaların ve hastaya bakan kişilerin yaşam kalitesini artıracaktır. Yaşlılarımızın sağlık sorunlarının önlenmesinde çözümlenmesinde ve vatandaşlarımızın bilinç düzeyinin artmasına katkı sağlamayı ümit ediyoruz.


Vizyonumuz

Berfin Danışmanlık insan kaynakları hasta ve yaşlı bakım merkezi temeli 2000 lere dayalı gerek istihdam gerekse sağlık alanında tecrübelerimizin hayata geçmesi ve projelendirilmesi adına hayata geçmiştir. Avrupa ve içanadolu bölgesinde sağlık alanında farkındalık oluşturmak güven ve kalite anlamında hastalarımızın ve yaşlılarımızın kişisel bakım hemşirelik hizmetleri evde yardım olarak en iyiyi sunabilmek adına ihtiyaca yönelik hizmet amaçlı ile yanınızdayız.


HİZMET VERDİĞİMİZ ALANLAR

Genel olarak evde sağlık hizmetlerine ihtiyaç duyan hasta ve hasta yakınlarının, bakım ve tedavi için evden çıkmadan neler yapabileceklerini anlamalarına ve bakım süreçleri boyunca bu adımları planlamalarına yardımcı olmak hedeflenmiştir.

 • Alışveriş
 • Yemek hazırlama
 • Doktor randevuları
 • Ev idaresi
 • Yıkanma ve giyinme
 • İlaç hatırlatıcıları
 • Yemek yardımı
 • İnkontinens bakımı
 • Hareketliliği izleme
 • Tuvalet yardımı
 • Alzheimer bakımı
 • Taşıma hizmeti
 • Hemşirelik
 • Temizlik Hizmetleri
 • Çocuk Bakıcılığı
 • Bebek Bakıcılığı

HİZMETLERİMİZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint eius inventore magni quod voluptate, molestiae eos odio illo.

EVDE HASTA BAKIMI

Bizleri büyütüp bugünlere ulaştıran sevgili ebeveynlerimiz, yaşlandıklarında, hasta olduklarında veya günlük yaşamda bir yardımcıya ihtiyaç duyacaklardır

EVDE YAŞLI BAKIMI

Çalışma platformu içerisin de konum ve yapılan iş ne olursa olsun ilk yapılacak olan iş esnasın da oluşacak olan kazayı en dikkatli şekilde sıfıra indirgememiz gerekmektedir.

REFAKATÇİ HİZMETLERİ

Ankara’da yüksek katlı binalar oldukça fazla türedi ve bina sahiplerinin en büyük çilesi ise dış cephe adına yapılacak olan bakım onarım ve temizlik işlemleri gibi birçok etkenlerdir.

EVDE BEBEK ve ÇOCUK BAKIMI

Eğitimli, sevecen, sabırlı, mesleki deneyimleri olan uzman personellerimiz, çocuklarınızın daha kaliteli zaman geçirebilmeleri için hizmete hazır sizleri bekliyor.

OFİS TEMİZLİĞİ

Alanında deneyimli personelimiz ile kaliteli malzemelerle temizlik alanında %100 hijyen parolasıyla hareket eden firmamız Ofis Temizliği Hizmeti vermektedir

EV TEMİZLİĞİ

Firmamız kullandığı temizlik araç ve gereçlerinde canlı sağlığına etki edebilecek yan etkileri olan kimyasallar yerine, doğal ve etkili ürünler kullanmaktadır.